Our Products

6′ SC/UPC-SC/UPC SM Simplex Patchcord

6′ SC/UPC-SC/UPC SM Simplex Patchcord Multi-mode

We offer single mode and mutlimode SC fiber optic patch cables, SC-LC,SC-ST,SC-FC,SC-MU,SC-MT-RJ,SC-E2000,etc types custom design SC fiber optic cable assemblies, 9/125,50/125,62.5/125, SM, MM, simplex, duplex

Standards:
IEC 61 754-4 “Fiber optic interfaces – Type SC connector family”
TIA/EIA 604-3-A “Fiber optic intermateability standard – Type SC

Contact Us About This Product888-586-1027

Description

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque varius quam eget tempor. Maecenas tempus ipsum in metus tristique, in cursus ante sollicitudin. Vivamus pretium at diam et congue. Proin hendrerit, dui eu consectetur rhoncus, quam justo ornare orci, vel posuere nisl ligula ultrices tortor. Nulla maximus mi nec vulputate ullamcorper. Nullam volutpat mollis neque, vitae consectetur dui rutrum nec. Etiam suscipit enim eu volutpat accumsan. Fusce ut lacus dui. Nulla elementum ornare nisl, eget blandit lacus varius quis. Sed viverra tristique dui ac ultrices. Donec tempus, tortor ac aliquam pharetra, enim sapien rhoncus mi, quis pretium risus purus a dolor. Morbi ac orci vestibulum, hendrerit lorem non, rhoncus nisl. Aenean facilisis nulla at mi vestibulum interdum sit amet quis tellus. Nullam vitae metus ac sem semper blandit at sed ex. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “6′ SC/UPC-SC/UPC SM Simplex Patchcord”

Your email address will not be published. Required fields are marked *